Остання редакція: 07 квітня 2023

ВИХОВНА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ЗДОРОВ'Я!

«Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо»

Сократ

Щорічно 7 квітня світ відзначає World Health Day або Всесвітній день здоров’я. Це одна з важливих соціальних дат, значення якої переоцінити неможливо. Свято покликане привернути суспільну увагу до актуальної проблеми сучасності – здоров’я людини, важливості здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань.

Саме з цієї нагоди на інженерно-технологічному факультеті відбулась виховна година, метою якої було спрямування на виховання почуття відповідальності за власне здоров’я, розуміння важливості та пропагування здорового способу життя серед студентів.

З презентацією та доповіддю виступила голова ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету, студентка 21-т групи Вероніка КОБЕРНИК, розповівши історію становлення Всесвітнього дня здоров’я, про здоровий спосіб життя, звернула увагу на раціональне харчування як спосіб збереження здоров’я та доповіла про шкідливі звички та їх загрозливий вплив для здоров’я.

Бажаємо всім – бути здоровими та життєрадісними!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з організаційно-виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій