Остання редакція: 21 серпня 2024

Виховна година «Виклики війни. Реальні історії»

20 серпня студенти інженерно-технологічного факультету долучилися до виховної години, яка відбулась в читальній залі бібліотеки Уманського національного університету садівництва.

Під час виховної години відбулася презентація документального фільму «Виклики війни. Реальні історії», створеного творчим об’єднанням «Infontan» та ГО «Килесик» за підтримки Агентства ООН у справах біженців у рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується ГО «КримSOS».

«Виклики війни. Реальні історії» – це фільм про долі простих людей, чиє життя чітко розділене на «ДО» та «ПІСЛЯ», людей, які постраждали унаслідок воєнних дій, пережили важкі часи, але знайшли в собі сили жити далі.

Фільм не залишив нікого байдужим, викликав сильні емоції, оскільки показав правдиві події та життєві історії людей.