+38 (04744) 3-44-61
Меню
Остання редакція: 29 травня 2019

Вітаємо Олександра Сергійовича Пушку з обранням на посаду декана факультету

    

   24 травня 2019 року відбулося засідання зборів трудового колективу та вчена рада інженерно-технологічного факультету, де на порядок денний було винесене важливе для факультету питання, а саме обрання на вакантну посаду декана факультету. Головуючим на засіданні був перший проректор Уманського НУС к.с.-г.н., доцент І.І. Мостов'як. Колективи 5 кафедр факультету, а також студентське самоврядування одноголосно підтримали кандидатуру нинішнього декана Олександра Сергійовича Пушки.

   Відповідно до процедури перед вченою радою факультету на зборах трудового колективу із представленням перспективних завдань подальшого розвитку виступив О.С. Пушка. Після доповіді він відповів на запитання від членів засідання, що стосувались найбільш важливих аспектів діяльності факультету. Відбулося обговорення кандидатури О.С. Пушки на посаду декана інженерно-технологічного факультету. В обговоренні взяли участь к.т.н., доцент Дідур В.В., викладач Шевчук М.В., к.с.-г.н., доцент Матенчук Л.Ю. та заступник декана інженерно-технологічного факультету к.е.н., доцент Кутковецька Т.О., які відзначили про високий професіоналізм та велику відповідальність О.С. Пушки щодо роботи на факультеті.

   За результатами таємного голосування збори трудового колективу одноголосно рекомендували, а вчена рада факультету одноголосно обрала на посаду декана кандидата технічних наук, доцента О.С. Пушку.

   Вітаємо Олександра Сергійовича Пушку з обранням на посаду декана інженерно-технологічного факультету на наступний термін. Бажаємо професійних успіхів, наукових звершень, нових ідей та благополуччя у всьому житті.

  Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.