Остання редакція: 22 квітня 2019

Вітаємо студентів-механіків в участі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агроінженерія»

Нещодавно у Вінницькому національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 208 «Агроінженерія» спеціалізації «Механізація сільського господарства», в якій взяли участь студенти-механіки інженерно-технологічного факультету Уманського НУС.

З поміж учасників інших ВУЗів України студенти інженерно-технологічного факультету під керівництвом Руслана Оляднічука, к.т.н., доцента кафедри агроінженерії, гідно представили свої знання на проведеному заході, що підтверджують отримані нагороди.

За результатами оцінювання робіт, Євгеній Ольховий (ст. 21к-ім гр.) отримав диплом за найкраще вирішення тестових завдань, Микола Пустовіт (ст. 21к-ім гр.) та Іван Ронікер (ст. 41-ім гр.) нагородженні грамотами за оригінальне вирішення комплексних завдань.

Колектив кафедри агроінженерії та інженерно-технологічного факультету вітають молодих науковців нашого факультету та бажають подальших професійних досягнень у вибраній спеціальності.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.