Остання редакція: 03 жовтня 2022

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнені, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо вам, дорогі наставники, мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних творчих успіхів і натхнення.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету!!!