Остання редакція: 01 жовтня 2024

Вітаємо з днем захисника та захисниць України, днем Українського Козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

1 жовтня – День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів. Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй державі та гордості за її ратну славу.

Сьогодні також святкують Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Покрова оберігає й оборонців сьогодення. Разом з усіма українцями захисники просять Пресвяту Богородицю подарувати мир Україні та захистити її кордони від ворогів.

Щиро дякуємо всім, хто щодня оберігає наш мир, свободу та незалежність. Ваша відвага, сила духу та готовність захищати рідну землю – приклад для кожного з нас.

Ми вдячні вам за те, що незважаючи на всі труднощі, ви захищаєте наше майбутнє. Нехай ваш шлях буде безпечним, а віра в перемогу лише міцнішає з кожним днем.

Від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя та благополуччя!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету