Остання редакція: 05 жовтня 2022

ЯРМАРКА ВАКАНСІЙ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

4 жовтня в Уманському національному університеті садівництва стартувала «Ярмарка вакансій – 2022», і розпочалась вона для студентів інженерно-технологічного факультету.

Дана зустріч проходила в онлайн форматі на платформі Zoom.

З привітальними словами виступили: фахівець відділу професійно-кар`єрної орієнтації Наталія БОНДАРЕНКОдиректор центру професійно-кар'єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Інна ЧЕРНЕГАдекан інженерно-технологічного факультету Олександр ПУШКА. Усі виступаючі наголосили на важливості проведення даного заходу та співпраці із стейкхолдерами.

Серед запрошених роботодавців виступили представники компаній з цікавими та змістовними доповідями:

1. ФГ «GADZ» – Олег ГИЦАК.

2. ПрАТ «МХП» – Ксенія МОТОРІНА.

3. ТОВ СП «НІБУЛОН» – Ірина САВЕНКО.

4. ТОВ «Агротех» – Сергій ДИШКАНТ

5. ТОВ «Кернел-Трейд» – Сергій РЯБЧИЧ.

6. ТОВ «ЕРІДОН ТЕХ» – директор Уманського представництва Володимир СТЕПАНЮК.

7.  Завод «Консима» – директор Геннадій КЛИСАК.

8. ТОВ ТД «Агроальянс» – керівник Уманської філії Анатолій ГУЦАЛЕНКО.

9. ТОВ ТД «ЛИДЕР ПАРТС»  керівник Антон РАЧИНСЬКИЙ .

10. ТОВ «НЕКСАТ УКРАЇНА» – заступник директора Роман МОРОЗ.

Усі доповідачі наголошували на перспективності та затребуваності таких спеціальностей як «Агроінженерія» та «Харчові технології» і завжди раді бачити наших студентів для проходження виробничої практики, здобуття вищої освіти в дуальній формі та випускників на роботі на своїх підприємствах.

Валерія Желєзна, доцент кафедри харчових технологій.