Остання редакція: 18 травня 2024

З днем науки!

Завдяки розвитку науки, ефективного використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій можна побудувати динамічну конкурентоспроможну економіку країни, здатну забезпечувати сталий розвиток суспільства та підтримувати його соціальну єдність та добробут. І це стає ще більш актуальним для України в такий непростий для всіх нас час.

Вітаємо наукову спільноту з професійним святом! Бажаємо творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Хай ніколи не згасають ваші прагнення до нових знань, хай завжди вас супроводжує натхнення. Зичимо міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та любові. Щастя, миру та злагоди!

Наукове майбутнє університету та України – саме за вами! Нових відкриттів та наукових звершень!

З найкращими побажаннями студентське самоврядування інженерно-технологічного факультету