Остання редакція: 04 жовтня 2022

ЗБОРИ СТАРОСТ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДЕКАНАТУ

На інженерно-технологічному факультеті відбулися збори старост усіх академічних груп факультету.

Дане засідання відбувалось онлайн на платформі ZOOM.

З привітальним словом звернувся до старост груп декан факультету Олександр ПУШКА, привітавши з початком навчального року та ознайомивши їх з особливостями навчального 2022-2023 року.

Після цього старости поспілкувалися з Тетяною КУТОВЕЦЬКОЮ заступником декана з навчально-методичної роботи, яка надала інформацію стосовно розкладу, індивідуальних планів студентів, введення журналу, системи дистанційної освіти – MOODLE, нарахування стипендій та вибіркових дисциплін.

Також до зустрічі долучилася Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи, яка розповіла про план заходів на навчальний рік та запропонувала винести кандидатури до ради студентського самоврядування факультету, щоб оновити її склад на поточний навчальний рік. Також для старост першого курсу було представлено розповідь про діяльність студентського самоврядування.

Старости подякували представникам деканату за роз’яснення та змістовні відповіді на їх запитання.

Валерія Желєзна, доцент кафедри харчових технологій.