Остання редакція: 26 листопада 2021

Зустріч студентів з практичним психологом

26 листопада 2021 р. відбулася зустріч студентів інженерно-технологічного факультету з практичним психологом Уманського НУС Валентиною Мазуренко.

Валентина Мазуренко провела вебінар на тему: «Особливості комунікації при працевлаштуванні на роботу», під час якого розповіла про особливості працевлаштування випускників, а саме: як підготуватися до співбесіди, як вести діалог з роботодавцем, як подавати інформацію про себе і свої досягнення, як відповідати на запитання роботодавця і взагалі, як представити себе щоб роботодавець найбільш ймовірно прийняв на роботу.

"Тема вебінару"

Загалом проведений вебінар був дуже змістовний для майбутніх фахівців, тому що Валентина Мазуренко надавала цікаву інформацію та обґрунтовані відповіді на запитання студенів щодо працевлаштування та його особливостей.

Дякуємо, Валентині Мазуренко та всім його учасникам за проведений вебінар і бажаємо успіхів майбутнім випускникам у всіх починаннях.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.