Остання редакція: 16 вересня 2024

Звітно-виборча конференція студентів інженерно-технологічного факультету

На інженерно-технологічному факультеті відбулась конференція студентів з питань студентського самоврядування. Під час конференції було представлено та затверджено звіт ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету за 2023–2024 н.р.

Серед розглянутих питань було делегованих представників від груп факультету до складу ради студентського самоврядування факультету, представників до вченої ради факультету та до зборів трудового колективу факультету, а також висунули кандидатів для участі у конференції здобувачів вищої освіти університету.

Також обговорено та обрано платформу та дату для проведення виборів шляхом таємного голосування, обрано склад робочої президії конференції, лічильної комісії з питань студентського самоврядування факультету під час проведення виборів.

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету

з виховної роботи, доцент кафедри харчових технологій